Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 unnamed-42

Referencje

 

 

"Witam Pani Weroniko, Jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz pracy kierowcy. Nie ukrywam że zawsze największym stresem podczas wyjazdów są firmy przewozowe. (zwłaszcza takie z którymi nie miałem wcześniej przyjemności współpracować). Dlatego jeżeli coś działa dobrze, nie zmieniam tego . Myślę że będziemy współpracować jeszcze wielokrotnie."

 

Paweł Tarnawski 

Menager projektu

Team&Personal

 

"Witam serdecznie Pani Karolino,Chciałabym pięknie podziękować za wszystkie tegoroczne wyjazdy w ramach szkoleń organizowanych w projekcie „Kształcenie z perspektywą”. Pani chciałabym podziękować za przemiły, bezproblemowy kontakt i błyskawiczne realizowanie ustaleń. Byłabym wdzięczna za przekazanie podziękowań Kierowcom, którzy swoim profesjonalizmem, przemiłym usposobieniem i chęcią pomocy uprzyjemniali każdy wyjazd."

Agnieszka Abram

Wyższa Szkoła Europejska

 

 

„Szanowna Pani, bardzo uprzejmie dziękuje za wynajęcie busa i kierowcy na niedzielną wycieczkę. Wyjazd udał się w każdym calu."

dr Ewa Bal

Katedra Performatyki Wydział Polonistyki  Uniwersytet Jagielloński

 

 

"Jesteśmy już po podróży i chciałam wyrazić nasze zadowolenie. Dziękujemy bardzo za profesjonalizm, za wygodny samochód, ale przede wszystkim za kierowcę, który mimo fatalnej pogody dowiózł nas cało i zdrowo, a podróż była przyjemnością. Gratuluję wysokiego poziomu świadczonych przez Państwa usług."

Ewelina Stec

Prezes Koła Naukowego Konsultingu, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

 

 "W firmie Wygodatrans cenimy przedewszystkim wykwalifikowaną kadrę i zachowanie punktualności wykonanych usług transportowych jak i szybkie reakcje na zgłoszone przez nas zamówienia.
Warto nadmienić że wszystkie busy są w bardzo dobrym stanie technicznym.
Z całym przekonaniem możemy zarekomendować firmę Wygodatrans  jako pewnego partnera w zakresie  świadczonych usług transportu osób."
 
Pracownicy Biura Turystyki ANTAŁEK
                  www.antalek.pl

 

 "Panie Marcinie, bardzo dziękuję za miłą i sprawną współpracę podczas ostatniego weekendu."
 PROEVENT

 

Dzien Dobry,
zapisujemy Panstwa na naszą listę wiarygodnych firm, z których usług można bez obawy skorzystać
Dziękuje za współpracę, pozdrawiam"
Jolanta Kochana
Uniwersytet Jagielloński-Wydział Chemii

 

"Dziekuje bardzo!!!
 My ze swojej strony dziekujemy za profesjonalna obsluge transportowa naszej grupy ukrainskiej .Tym bardziej, ze byli to goscie jednego z naszych najwiekszych kontahentow. Doskonale przygotowany bus, mila, rzetelna i kontaktowa osoba kierowcy; stale bylismy praktycznie w kontakcie, szczegolnie na poczatku pobytu. Z wielka przyjemnoscia skorzystamy z Panstwa uslug przy okazji kolejnego seminarium. "

Artur Orzechowski
CST Travel s.c

 

"Dotychczasowa współpraca z firmą układa się bardzo dobrze. Same usługi transportowe oraz kontakt z biurem jest bez zarzutów. Mamy nadzieję na dalszą udaną współpracę."

Grzegorz Bartecki
Almatur - Opole

 

"Chcielibyśmy jeszcze raz serdeczne podziękować z pomoc i transport do Poznania. Jesteśmy z Państwa bardzo zadowoleni. A szczególnie z Pana kierowcy. Z pewnością skorzystamy z Państwa usług w przyszłości"

Fundacja Wspierania Edukacji  Informatycznej PROIDEA